KURS PRZYJĘCIA PORODU

kurs przyjęcia porodu
kurs przyjęcia porodu
kurs przyjęcia porodu
kurs przyjęcia porodu
Więcej zdjęć znajdziesz na naszym Facebook'u.

Czy słowo poród wywołuje u Ciebie ciarki na placach, strach i paraliż? A jeżeli trzeba będzie pomóc kobiecie w porodzie to czy doważysz się podjąć działanie? Zapraszamy Państwa na jedyny tego rodzaju kurs w którym nauczysz się jak przyjąć poród w warunkach ulicznych lub domowych.

Program szkolenia opracowany został przez lekarzy i położne, wsparty ratownictwem z zakresu pierwszej pomocy. Kurs kierujemy dla każdego a w szczególności do przyszłych rodziców którzy spodziewają się dziecka. Osób pracujących w miejscach publicznych np. urzędy, centra handlowe, transport publiczny.

Jako liderzy w branży szkoleniowej jesteśmy jedyna firmą oferującą tego rodzaju kurs.

Głównie bloki tematyczne szkolenia:
  1. Fizjologia ciąży i porodu.
  2. Patologia ciąży i porodu.
  3. Poród w warunkach ulicznych i domowych.
  4. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa noworodka.
  5. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa ciężarnej.

Zajęcia prowadzą położne i ratownicy medyczny. Do zajęć wykorzystujemy specjalnie fantomy symulujące realistyczną akcje porodową. W ciągu 6 godzin zajęć praktycznych zdobędziesz wiedze z zakresu fizjologii ciąży oraz umiejętności pozwalające na przyjęcie porodu a razie potrzeby udzielenie pierwszej pomocy matce i dziecku.

KOSZT KURSU OD OSOBY - 130zł brutto

Jeżeli wiesz już wszystko o pierwszej pomocy, ten kurs z pewnością zaskoczy cię niecodzienną wiedzą. Zdobądź umiejętności którymi pochwalić się mogą tylko nieliczni.

Zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ NA KURS PORODOWY JUŻ DZIŚ!

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE